Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники вивчали справу про банкрутство

Правники вивчали справу про банкрутство

15.09.2015 15:03 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання Господарський суд

Сьогодні, 15 вересня, першокурсники юридичного факультету у супроводі доцента Олексія Макаренкова відвідали судове засідання у Господарському суді Запорізької області, на якому була розглянута справа про банкрутство. Студенти дізналися про форму організації роботи судді під час здійснення правосуддя, технічне оснащення зали судового засідання та вивчили його роботу (засобів аудіофіксації тощо); місце, форму одягу та атрибути судді; місце розташування учасників у залі, послідовність виступів та порядок комунікації, умови допуску до участі у засіданні, форму і порядок звернення до судді, поважну манеру спілкування з ним та іншими особами.

Також молодь вивчала приклади виступів, а також зміст юридичних питань процедури банкрутства – розгляд і вирішення клопотань розпорядника майна підприємства-банкрута, ознаки стійкої неплатоспроможності підприємства, роль комітету кредиторів боржника, види кредиторів у процедурі банкрутства, питання пошуку і реалізації арештованого майна боржника, пошуку інвестора для санації, умови переходу до ліквідаційної процедури, визнання підприємства банкрутом та призначення ліквідатора. Зазначений захід став черговою знаковою подією у рамках заходів, запланованих на кафедрі історії і теорії держави та права на честь 25-ї річниці фахової підготовки юридичних кадрів у Запорізькій області на базі нинішнього юридичного факультету ЗНУ, а також сприяв утвердженню у свідомості майбутніх дипломованих юристів розуміння високих місії та авторитету судів в Україні.
Представники юридичного факультету висловили щиру подяку судді Господарського суду Запорізької області Володимиру Кричмаржевському за надану можливість безпосередньо ознайомити студентів з вищеописаними питаннями організації роботи суддів.

Юридичний факультет