Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Психологи вивчали іноземний досвід, як працювати з травмами у військових

Психологи вивчали іноземний досвід, як працювати з травмами у військових

21.09.2015 14:28 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність семінар

18 вересня ввечері на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася онлайн-зустріч супервізійної групи з психотерапевтом Брюсом Янгом (Каліфорнія, США) та психологами і волонтерами м. Запоріжжя. Захід став можливим завдяки активній співпраці громадської організації "Development foundation" та співробітників факультету соціальної педагогіки та психології, зокрема кафедри практичної психології. Координатором заходу «Психологічні прийоми роботи із травмою у військових» стала Ольга Іщук.

Пан Брюс робив акцент на важливості фахової допомоги військовим з використанням когнітивно-поведінкових технік психотерапії, також згадували про імідж та місце волонтера у сучасному українському суспільстві, а також про актуальність запобіганню емоційного вигорання в роботі з травмою.
Багато питань було поставлено під час зустрічі, багато відповідей отримано, сподіваємось, що знання будуть використані та допоможуть багатьом людям. Долучайтеся до нашої діяльності, реєструйтеся на подальші заходи.
Висловлюємо подяку інженеру першої категорії Гробовій Тетяні Василівні за технічну підтримку, дякуємо всім небайдужим та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Старший викладач кафедри практичної психології
Ольга Іщук