Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівник Центру трансферу технологій ЗНУ взяла участь у міжнародній конференції в Болгарії

22.09.2015 09:22 Центр трансферу технологій міжнародна діяльність

У рамках отриманого гранту UNIVERSITY ADMINISTRATION SUPPORT PROGRAM 2014-2015 PILOT PROJECT GRANTS, підтриманого Carnegie Corporation of New York 10- 16 вересня керівник центру трансферу технологій, професор кафедри менеджменту організацій та логістики Наталія Гуржій взяла участь у ІV міждународній науково-практичній конференції «Україна – Болгарія – Європейський союз: сучасний стан та перспективи», де виступила з доповіддю: «Технологічна платформа як засіб інтеграції науки та виробництва».

У Варненському економічному університеті українську делегацію з вітальною промовою зустрів доктор наук, доцент, заступник ректора з науково-дослідної діяльності Веселин Хаджієв.
Програма конференції охоплювала тематичні напрямки за наступними секціями: економіка, організація та управління підприємствами; світове господарство і міжнародні економічні відносини; інноваційно-орієнтований розвиток економіки країни та її інтеграція до Європейського Союзу; оцінка можливостей розвитку менеджменту та маркетингу як конкурентних переваг; комп'ютеризація економічних процесів. У конференції взяли участь понад 150 учених і фахівців у галузі економіки з 43 університетів України та Болгарії, Грузії та Росії, з яких 60 осіб брали безпосередню участь в роботі конференції. Крім університетів-організаторів, у конференції взяли участь учені з таких вищих навчальних закладів, як: Русенський університет «Ангел Кънчев» (м. Руссе, Болгарія); Господарська академія ім. Д.А. Ценова (м. Свіштов, Болгарія); «Университет Профессор Ас. Златаров» (м. Бургас, Болгарія); Південно-західний університет «Неофіт Рильський» (м. Благоєвград, Болгарія); Тбіліський державний університет ім. Іване Джавахішвілі (м. Тбілісі); Херсонський державний університет (м. Херсон); Херсонська державна морська академія (м. Херсон); Київський національний університет ім. Т. Шевченка (м. Київ); Національний університет харчових технологій (м. Київ); Національний університет біоресурсів і природокористування (м. Київ); Одеський національний політехничний університет (м. Одеса); Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (м. Харків); Хмельницький національний університет (м. Хмельницький); Херсонський державний університет.

Центр трансферу технологій