Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили методичні аспекти майбутнього об’єктового тренування з цивільного захисту

23.09.2015 09:45 Університет цивільний захист засідання

22 вересня під керівництвом першого проректора Олександра Бондаря в ЗНУ провели спеціальне інструктивно-методичне заняття з посадовими особами, зарахованими до складу керівництва об’єктового тренування, на тему: «Організація, порядок підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань із цивільного захисту». Захід відбувся на виконання наказу ректора Миколи Фролова від 28.08.2015 р., відповідно до Комплексного плану підготовки до комплексного об’єктового тренування з цивільного захисту Запорізького національного університету.

У занятті взяли участь проректори і помічники ректора, на яких покладені обов’язки заступників і помічників керівника цивільного захисту університету, працівники штабу цивільного захисту ЗНУ, начальники університетських служб цивільного захисту та посередники керівника об’єктового тренування у структурних підрозділах і формуваннях ЦЗ.
На початку заходу перший проректор Олександр Бондар представив присутнім майстра виробничого навчання міських курсів ЦЗ Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області Валерія Процуху. Валерій Олегович у своєму виступі окреслив вимоги нормативно-правових актів із питань підготовки населення до дії у надзвичайних ситуаціях. Також він розглянув найважливіші аспекти організації та проведення комплексних об’єктових тренувань із цивільного захисту. Крім того, Валерій Процуха навів перелік документів, які необхідно розробити на об’єкті задля якісного проведення тренування.
У свою чергу, провідний фахівець з питань цивільного захисту штабу ЦЗ ЗНУ Трифон Гапончук розповсюдив серед присутніх на заході розроблені штабом ЦЗ університету документи: варіант особистого плану дій заступника (помічника) керівника тренувань і письмові рекомендації та завдання щодо підготовки й участі в цьому заході. Також Трифон Кирилович висловив сподівання, що керівники всіх рівнів нашого вишу своєчасно та в повному обсязі виконають необхідні підготовчі заходи й об’єктове тренування із цивільного захисту, яке відбудеться 21 жовтня в Запорізькому національному університеті, пройде на високому рівні.

Таміла Тарасенко