Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП взяв участь в обласному конкурсі вожатських команд «Погляд у літо-2015»

24.09.2015 10:18 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП Конкурс

19 вересня Запорізький обласний центр молоді за підтримки «Школи вожатської майстерності» провів обласний конкурс вожатських команд «Погляд у літо-2015», у якому взяли участь і студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.

До складу суддівської колегії конкурсу увійшли начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, директор «Арт-Квест» Світлана Вагнер, директор ДОЦ «Спутник» Ольга Архіпова, старший вихователь ДОЛ «Прометей» Володимир Ушатий та завідувач навчальною лабораторією факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Наталія Мамай.
Усього у змаганні взяли участь вісім команд, серед них – дві команди нашого університету. На них очікували чотири тури – «Ми-вожаті», «Педагогічні дебати», «Фотокросінг», «Ігромайстерня». Організатори подбали про цікаве й змістовне наповнення конкурсу, тож учасники отримали яскраві враження та цінний досвід. За результатами конкурсу, команди факультету соціальної педагогіки та психології «СПП (Саша плюс перчинки)» та «KISS» посіли шосте та восьме місця.
Участь у цьому змаганні надала можливість її учасникам реалізувати свій творчий, професійний потенціал, підвищити професійно-педагогічну кваліфікацію, поширити позитивний і передовий досвід роботи з дітьми різного віку в умовах дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Факультет соціальної педагогіки та психології