Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі триває Тиждень європейських мов

У Економіко-правничому коледжі триває Тиждень європейських мов

23.09.2015 16:37 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчання міжнародна діяльність

22 вересня першокурсники Економіко-правничого коледжу взяли участь у вікторині «European Quiz» на знання європейських традицій. У рамках Тижня європейських мов у ЕПК його студентам було запропоновано перевірити свої знання в області культури, історії та звичаїв країн Європи. Учасники вікторини відповідали на питання, пов'язані з історією та побутом європейців. Треба зазначити, що ця тема є доволі актуальною у наш час, оскільки у планах нашої держави – приєднання до ЄС.

Студенти, відповідаючи на запитання, виявили неабияку активність та кмітливість. Під час заходу вони не лише здобули нові знання щодо давнього та сучасного побуту європейців, але й отримали солодкі нагороди й масу позитивних емоцій та вдосконалили рівень знань з англійської мови. У запеклій боротьбі найактивнішим учасником вікторини визнали студента першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Олександра Горбунова.
Запрошуємо всіх студентів і надалі брати участь у заходах тижня Європейських мов та бажаємо їм успіхів!

Яна Власюк,
інформаційний сектор Економіко-правничого коледжу