Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету провела для школярів «Найбільший урок у світі»

Студентка юридичного факультету провела для школярів «Найбільший урок у світі»

28.09.2015 16:31 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет правопросвітницька діяльність Ліга студентів Асоціації правників України

28 вересня у загальноосвітній школі № 15 м. Запоріжжя провели «Найбільший урок у світі» – саме таку назву має проект, створений UNICEF задля інформування дітей про мету та завдання програми сталого розвитку суспільства до 2030 року. Урок провела голова Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, студентка юридичного факультету Запорізького національного університету Дар'я Степанченко.

Під час заходу діти переглянули анімацію, у якій йшлося про проблеми людства і способи їхнього вирішення. Мультфільм зацікавив учнів і викликав жваву дискусію щодо різних шляхів подолання глобальних проблем і подальшого розвитку суспільства. Наприкінці уроки діти отримали наліпки, на яких йшлося про головні завдання сталого розвитку. Школярі відразу прикрасили яскравими подарунками зошити та щоденники. Усім дітям дуже сподобався такий незвичний урок.
Це – перший із щонайменше шести уроків, які члени Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України проведуть в рамках реалізації проекту UNICEF.

Юридичний факультет