Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відзначили Європейський день мов

На юридичному факультеті відзначили Європейський день мов

29.09.2015 13:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет круглий стіл іноземні мови

У круглому столі, присвяченому Європейському дню мов, взяли участь близько 40 студентів юридичного факультету. Вони активно обговорювали питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами професійного спрямування, можливості фахового розвитку та кар’єрного зростання майбутніх правників, що володіють іноземними мовами, зокрема англійською, та обговорили значення багатомовності і багатокультурності сучасного світу.

З привітаннями до учасників звернулася декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, яка зазначила, що вивчення мов потребує мотивації і наполегливості з боку студентів. Також Тетяна Олександрівна наголосила, що Запорізький національний університет пропонує різноманітні можливості для підвищення рівня мовної підготовки студентів. Декан закликала студентів до розвитку їхніх умінь і навичок у цьому напрямі. Зокрема, вона відзначила, що вже сьогодні на факультеті впроваджено професійно-орієнтований практикум із іноземної мови, до навчального процесу залучають іноземних правників та науковців (зокрема Кірона Ріда) та використовують спеціалізовану навчальну літературу, яка була люб’язно надана Видавничим домом «Ін Юре» у рамках угоди про співробітництво.
Під час заходу обговорили відеосюжети про переваги вивчення іноземних мов та способи оволодіння ними. Студенти висловили свої думки щодо переглянутих матеріалів. Вели засідання професор кафедри адміністративного та господарського права Павло Лютіков та слухачі магістратури Інна Кулабухова і Михайло Шевченко.
Нагадаємо, що Європейський день мов святкується щорічно 26 вересня з 2001 року за ініціативи Ради Європи і підтримки Європейського Союзу. Тож студенти юридичного факультету тримають руку на пульсі процесів сучасного формування особистості професійного юриста.

Юридичний факультет