Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету опановували англійську на Хортиці

Студенти економічного факультету опановували англійську на Хортиці

30.09.2015 09:40 Все Факультети Економічний Економічний факультет зустріч міжнародна діяльність

26 вересня представники економічного факультету Запорізького національного університету долучилися до міжнародного святкування Дня європейських мов. 12 студентів факультету зустрілися з викладачем англійської мови зі США – Джоном Кемпелом, який провів для них цікавий тренінг із врахуванням специфіки їхньої вищої освіти. Зустріч відбулася за ініціативи голови міжнародного сектору факультетської студентської ради Анни Морозової.

За словами Анни, рішення про організацію цього тренінгу прийшло до неї досить спонтанно. Дівчина відвідує мовні курси, на яких викладають носії мови. У неї склалися приязні стосунки з одним із викладачів – паном Кемпелом. Тому він відгукнувся на її прохання та провів для всіх охочих безкоштовне заняття з англійської мови.
Однак, для зустрічі її організатори обрали незвичний формат: охочі поспілкуватися з паном Кемпелом студенти 26 вересня, у свій вільний час, завітали на базу відпочинку «Хвиля», розташовану на о. Хортиці. Також можливістю скористалося 12 студентів, більшість із яких навчаються на спеціальності «Міжнародна економіка». Така кількість слухачів виявилась ідеальною для цього закладу: викладач мав змогу приділити увагу кожному з них, а всі охочі змогли наприкінці поставити йому свої запитання.
Джон Кемпел присвятив розмову економічній ситуації в світі. Він також розповів про свої подорожі світом, демонструючи багато різноманітних банкнот тих країн, у яких побував. Також пан Джон під час розмови надав студентам слушні поради як ефективно вивчати іноземну мову і розповів, де можна знайти якісну інформацію про економічну ситуацію в світі англійською мовою.
Крім того, учасники заходу виконували різні цікаві, а часом і кумедні завдання, які допомагають вивчити англійську мову і краще розуміти її. Найактивнішими серед присутніх виявилися студентки Марина Бланк, Валентина Терещук і Світлана Гайдар.
- Я вважаю, що все пройшло чудово! – зазначає Анна Морозова. – Наші студенти встигли і плідно попрацювати, і відпочити на березі Дніпра. Та найприємніше, що після завершення зустрічі вони підходили до мене і не лише дякували, але й казали, що хочуть ще брати участь у таких заходах, де можна було б покращити їхній рівень знань з англійської та поговорити іноземною мовою на економічні теми. Тому в моїх планах зробити проведення таких заході постійними.

Економічний факультет