Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний презентує школу «Зелена економіка»

Запорізький національний презентує школу «Зелена економіка»

30.09.2015 13:41 Все Факультети Економічний економічний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених наука

Вчора, 29 вересня, в Запорізькому національному університеті провели засідання студентського активу економічного факультету. Темою заходу стало створення на базі факультету школи «Зелена економіка». Модерували роботу учасників засідання – члени факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та активістів студентської ради економічного факультету – стали декан економічного факультету, професор Алла Череп, а також керівник Центру екологічної культури в Запоріжжі Наталя Пічкур.

Під час заходу йшлося про те, що створення нового структурного підрозділу – школи «Зелена економіка» – передбачає проведення глибоких наукових досліджень у різних напрямках зазначеної проблематики. Зокрема, учасники Школи мають всебічно розглянути такі теми, як виробництво екологічно чистої продукції; обґрунтування доцільності використання екологічно чистої продукції; соціальна й економічна ефективність фізіократичного підходу до економічних процесів та готовність суспільства до сприйняття екологічно безпечних технологій.
Тематика майбутніх досліджень викликала неабиякий інтерес серед студентів. Вони зійшлися на думці, що на сьогодні стан екології є життєво важливим аспектом людської діяльності, особливо у промислових регіонах, до яких належить Запоріжжя. Крім того, студентам у рамках діяльності Школи створять абсолютно вільну площину для їхньої наукової діяльності. Кожен з її учасників зможе обрати собі до смаку тематику дослідження: їм для опрацювання запропонували широкий спектр тем – від виготовлення екологічної сільськогосподарської продукції до маркетингових методів просування цієї продукції на вітчизняний ринок.
Ініціатори створення «Зеленої економіки» ключовою метою її діяльності вважають формування екологічно свідомого суспільства, починаючи зі студентів. Також заплановано, що в роботі цього структурного підрозділу будуть брати участь студенти інших ВНЗ міста Запоріжжя, зокрема представники Запорізького державного медичного університету.
Під час організаційного засідання його учасники ухвалили рішення щодо проведення активної роботи у вказаному напрямку.

Роман Завальнюк,
голова Наукового товариства студентів та аспірантів,
докторантів і молодих вчених економічного факультету