Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обрали нового голову студентської ради

На юридичному факультеті обрали нового голову студентської ради

01.10.2015 10:03 Все Факультети Юридичний юридичний факультет студентське самоврядування вибори голови студради

30 вересня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася значна подія для студентського самоврядування нашого вишу: майбутні правники провели вибори голови факультетської студентської ради.

Протягом дня, згідно з процедурою, встановленою в нормативних документах, що регулюють діяльність студентського самоврядування, всі охочі могли віддати свої голоси за одного із трьох кандидатів на цю важливу посаду: Антона Барліта, Сергія Кисельова й Данила Гречковського.
Уже за тиждень до виборів студенти мали можливість ознайомитися із передвиборчими програмами претендентів, підготовленими й розповсюдженими учасниками їхніх команд. Усі кандидати поділилися зі студентським загалом своїми планами щодо подальшого розвитку студентського самоврядування на факультеті, налагодження та зміцнення зв’язків зі студрадами інших факультетів та вишів, ще більшого урізноманітнення студентського дозвілля та, звичайно, щодо захисту інтересів студентів у всіх важливих і принципових питаннях.
За результатами таємного голосування новим головою студентської ради юридичного факультету став Антон Барліт. Своєю перемогою Антон завдячує не лише ґрунтовній передвиборчій програмі та досвіду роботи в органах студентського самоврядування, але й дієвій підтримці друзів та однодумців.

Тетяна Сокол ,
голова інформаційного сектору юридичного факультету