Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ привітали своїх викладачів із Днем працівника освіти

Студенти ЗНУ привітали своїх викладачів із Днем працівника освіти

01.10.2015 14:20 Центр культури ЗНУ Музична перерва Концерт Свято

1 жовтня на викладачів Запорізького національного університету очікував приємний подарунок – музична перерва, присвячена Дню працівника освіти. Організаторами заходу виступили представники Центру культури ЗНУ.

Від імені усіх студентів ведучі заходу – Алла Кучменко та Андрій Абліцов – привітали викладачів, а також зазначили, що протягом 85 років існування ЗНУ в нашому виші отримали освіту понад сто тисяч кваліфікованих викладачів та педагогів. Окрім того, ведучі привітали і майбутніх вчителів, котрі здобувають освіту та досвід у нашому університеті, та побажали, щоб учні завжди із задоволенням та цікавістю відвідували їхні лекції.
Свої виступи глядачам подарували вихованці вокальної студії «Кантилена» Поліна Толстокор, Ганна Соловйова і Анастасія Шупранова. Також на присутніх очікували танцювальні постановки від учасників хореографічної студії «D.A.L.S.».

Олена Ярошенко
Фотографії – Центр культури ЗНУ