Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели святковий концерт до Дня освітянина

На економічному факультеті провели святковий концерт до Дня освітянина

02.10.2015 14:14 Все Факультети Економічний День освітян економічний факультет

2 жовтня напередодні Дня освітянина активісти студентської ради економічного факультету організували для усіх викладачів факультету святковий захід, під час якого лунали урочисті привітання та веселі пісні.

На початку заходу викладачів привітала декан економічного факультету Алла Череп, яка у своєму вступному слові згадала своїх вчителів. Також вона зазначила, що самовіддана праця викладачів економічного факультету сприяє прагненню студентів отримати необхідні знання та стати висококваліфікованими фахівцями фінансово-кредитної галузі, сприяючи тим самим розвитку не лише Запорізького національного університету, а й нашого регіону та держави в цілому. На думку Алли Василівни, це свято є знаменним для викладачів, адже дає змогу замислитись над правильністю обраного шляху. Вона подякувала викладацькому колективу факультету за сумлінну працю та побажала здоров’я, творчого натхнення, терпіння, бажання нести знання і досвід студентам, успіхів у науковій діяльності, добробуту в родинах, любові, щастя і миру.
У свою чергу, ведучі Євгеній Васильченко та Ірина Тріліс від імені всіх студентів факультету щиро привітали усіх викладачів із професійним святом освітян, подякували за невтомну працю та побажали їм здійснення всіх життєвих та професійних мрій і планів, гармонії в душі і в родинах.
Під час святкового заходу студенти продемонстрували всю свою творчу фантазію, таланти у співах, грі на гітарі. Своїми яскравими номерами вони створили атмосферу свята і подарували гарний настрій всім викладачам. Свої виступи глядачам подарували студенти економічного факультету – Ангеліна Сур (5 курс), Інна Коваленко (2 курс), Вікторія Калінчук (1 курс).

Олена Переверзєва