Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели відкриту консультативну зустріч

У ЗНУ провели відкриту консультативну зустріч

02.10.2015 11:48 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування відкрита консультативна зустріч

Вчора, 1 жовтня, в Запорізькому національному університеті відбулася відкрита консультативна зустріч для представників батьківських комітетів 15 запорізьких шкіл. В ній взяли учать близько 40 осіб. Модераторами заходу виступили начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов.

Батьки абітурієнтів завітали на захід, щоб з перших вуст дізнатися про новації вступної кампанії-2016 від фахівців Запорізького національного університету. Зокрема, зустріч відвідали представники шкіл №№ 47, 106, 40, 8, 15 та інших.
Відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов, керуючись власним актуальним досвідом у цій ланці освітньої діяльності, розповів гостям про специфіку умов прийому, розповсюджені помилки абітурієнтів. Він надав поради, як грамотно обрати той чи той напрям підготовки. Звучали від Даміра Тагіровича і конкретні поради щодо покращення рівня знань з іноземної мови, історії України у сучасних абітурієнтів.
У свою чергу, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, нагадала батькам про проведення у Запорізькому національному університеті Дня відкритих дверей 18 жовтня, а також початок роботи підготовчих курсів, активну роботу соцмережевої групи відділу (https://vk.com/club98637065). Також Юлія Анатоліївна не оминула увагою і таке важливе питання, як підготовка до ЗНО-2016: як з точки зору навчання, так і з психологічної (підтримувати дитину в цей нелегкий для неї час). Вона нагадала, що у виші навесні проходять безкоштовні пробні тестування. А нововведенням цього року буде складання тестів із іноземної мови.
Звичайно, батьки мали змогу поставити питання фахівцям. Найбільше їх цікавили нюанси щодо визначення пріоритетності вишів, можливості навчання за держбюджетним замовленням.
У перспективах відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування проведення подібних зустрічей має стати традиційною формою роботи. Варто відзначити, що попередньо фахівці відділу брали участь у декількох локальних шкільних батьківських зборах, де й мали змогу запросити усіх охочих на відкриті консультації щодо вступу до Запорізького національного університету. Крім того, у відділу активізували роботу й щодо електронної розсилки відповідних запрошень.

Марія Канцелярист