Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Molodiya Festival відзначив переможців

Molodiya Festival відзначив переможців

05.10.2015 11:43 Все Факультети Журналістики факультет журналістики фестиваль перемога

IV Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival'15 відбувся в Києві в MediaHub минулих вихідних. Цього року навчальна лабораторія телевізійної журналістики ЗНУ запропонувала на розсуд суддів два матеріали: «Закон не для всіх» та «Разница в букве», режисером яких виступила співробітниця лабораторії Катерина Вавілова, а оператором – студентка Марина Дем’яненко. Роботи розкривають тему ґендерної нерівності в сучасному світі. Одна з робіт наших студенток посіла 1 місце у своїй номінації.

Цікаво, що організатори та судді залишили і цього року головну умову – хронометраж відео має не перевищувати 1 хвилину. Загальний призовий фонд відео турніру сягав 65 тисяч гривень, а до фіналу потрапили 40 робіт.
Під час фестивалю його організатори провели низку конференцій, присвячених енергозбереженню, сортуванню сміття за європейськими канонами, порятунку тварин, веганству.
Робота навчальної лабораторії телевізійної журналістики «Разница в букве» посіла перше місце у номінації «Ґендерна рівність» від Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та отримала заохочуваний приз. Судді високо оцінили рівень конкурсної соціальної реклами, зазначивши, що подібні теми, на жаль, рідко розкриваються у рекламних кампаніях. Так, усього 7 робіт були представлені у цій номінації.

Андрій Роговий,
магістр факультету журналістики