Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач юридичного факультету взяла участь у навчанні з питань кримінального процесу

06.10.2015 13:29 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Викладач юридичного факультету Вікторія Бокша взяла участь в Осінній школі з кримінального процесу, організованій та проведеній Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні у межах проекту «Допомога правничим школам з просування прав людини».

У рамках заходу обговорювалися як загальні положення кримінального процесу, так і найактуальніші питання проведення реформи кримінальної юстиції в Україні. Лекційні заняття для двадцяти двох викладачів з вишів з усієї України, відібраних на конкурсних засадах для участі у заході, було проведено членами робочої групи з підготовки проекту чинного на сьогоднішній день КПК України Леонідом Лобойко та Олександром Банчуком.
До роботи Осінньої школи було залучено голову адвокатського об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін», колишнього керівника Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Назара Кульчицького, а також консультанта Ради Європи, професора юридичного факультету Університету Комплутенсе (Іспанія) Лорену Бахмайєр Вінтер.
За участю експертів обговорювалися особливості застосування рішень Європейського суду з прав людини у кримінальному процесі України, проблемні питання їх застосування, а також позиція Європейського суду з прав людини відносно концепції доказів. Не менш цікавим та корисним для викладачів було обговорення питання методики викладання кримінального процесу. За результатами заходу викладачі отримали сертифікати, що засвідчують факт підвищення кваліфікації.
За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, проведення таких заходів є надзвичайно корисним, тому долучати й заохочувати викладачів до участі у подібних проектах планується і надалі.

Юридичний факультет