Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-юристи ЗНУ практикуватимуться в наданні безоплатної правової допомоги

Студенти-юристи ЗНУ практикуватимуться в наданні безоплатної правової допомоги

06.10.2015 16:00 Все Факультети Юридичний Юрфак Центр безоплатної правової допомоги

6 вересня на базі юридичного факультету ЗНУ в рамках співпраці із Другим Запорізьким центром надання безоплатної правової вторинної допомоги, який працює за державною програмою, відбулась зустріч студентів-юристів із директором цього центру Сергієм Вітько.

Під час цієї зустрічі студентам розповіли про основні напрямки роботи центру, його переваги, а також проконсультували студентів щодо можливості проходження адвокатської практики на базі центру на безоплатній основі в якості помічника адвоката та стажування протягом навчання з метою отримання досвіду роботи за майбутнім фахом. Так, студенти зможуть навчитись надавати фахові юридичні консультації, правильно складати різні види процесуальних документів та перейняти безцінний досвід від практикуючих адвокатів.
Сергій Вітько запропонував з метою подальшого співробітництва створити спільний центр, де зможуть працювати фахівці Юридичної клініки ЗНУ, практикуючі адвокати та фахівці Запорізького центру надання безоплатної правової вторинної допомоги.
Також він запропонував студентам завітати на консультації практикуючих юристів, ознайомитись із роботою адвокатів з різними категоріями населення, наголосивши, що подібна практика є дуже важливою. «Шлях юриста починається з вміння спілкуватись з клієнтами, володіючи при цьому психологічними знаннями та навичками», - зазначив Сергій Вітько. Крім того, він поцікавився у студентів їх майбутньою спеціалізацією і їх планами і бажанням працювати в адвокатурі, прокуратурі або правоохоронних органах.
Також Сергій Григорович відзначив важливість правового виховання молоді, знання ними своїх прав в різних життєвих ситуаціях та змін в системі правоохоронних органів.
У свою чергу, представники юридичного факультету запропонували гостю продовжити подальшу співпрацю із факультетом і студентами у форматі круглих столів і конференцій.

Довідка: Другий Запорізький центр надання безоплатної правової вторинної допомоги знаходиться за адресою: вул. Профспілок 5, каб 114.

Олена Переверзєва