Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету – за чисте довкілля

Студенти біологічного факультету – за чисте довкілля

07.10.2015 13:00 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

3 жовтня студенти біологічного факультету Запорізького національного університету під керівництвом голови соціального сектору студради біологічногого факультету Віктор Балюра та голова студентської ради біологічного факультету Олексій Філіпенко взяли участь у суботнику.

Всього від біологічного факультету у суботнику взяло участь 10 активних і небайдужих до навколишнього природного середовища студентів.
До цього заходу також долучились і студенти з математичного, фізичного факультетів і факультету журналістики, які активно працювали над благоустроєм території навколо 4 гуртожитку.
Так, під час прибирання була охоплена територія парковки авто навколо 4-го гуртожитку і частково територія самого 4-го гуртожитку. За цей день був зроблений великий обсяг роботи, прибрана немала кількість сміття і опалого листя.
Активісти студентської ради біологічного факультету висловлюють вдячність всім студентам, які взяли участь у суботнику та організаторам даного корисного заходу, висловлюючи сподівання, що в майбутньому до таких суботників буде долучатись все більша кількість студентів біологічного факультету та інших факультетів Запорізького національного університету.

Біологічний факультет