Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету зустрілися зі своїм потенційним роботодавцем

Студенти економічного факультету зустрілися зі своїм потенційним роботодавцем

08.10.2015 16:03 Все Факультети Економічний Економічний факультет працевлаштування

7 жовтня кафедрою економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ під керівництвом її завідувача, д.е.н., професора Наталії Максишко було організовано зустріч студентів 3 – 5 курсів та здобувачів ступеня «магістр» спеціальності «Економічна кібернетика» з представником ПАТ «Запоріжсталь» Олегом Желяковим, начальником відділу корпоративних інформаційних систем.

На початку зустрічі він зазначив, що кафедра економічної кібернетики завжди докладає чимало зусиль задля налагодження співпраці із потенційними роботодавцями й забезпечення першим робочим місцем своїх вчорашніх студентів. Так, нещодавно фахівці Запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь» за домовленістю з факультетом проаналізували його навчальні плани та запропонували внести до них певні корективи, які обов’язково будуть враховані під час підготовки конкурентоздатних фахівців.
Про співпрацю ПАТ «Запоріжсталь» та кафедри економічної кібернетики свідчить і той факт, що більшість персоналу, який знаходиться під керівництвом Олега Желякова (а це аж 90 осіб) – кібернетики. До їхніх обов’язків належить постановка завдання перед відділом автоматизації таким чином, щоб задовольнити вимоги бухгалтерії та інших служб підприємства, підтримка автоматизованих систем управління, електронне візування документів. Під час зустрічі студенти ставили питання про особливості корпоративних інформаційних систем у розрізі металургійного підприємства, а також цікавилися, які саме знання та навички необхідні для роботи у відділі.
Наприкінці зустрічі Олег Миколайович призначив співбесіду студентам ОКР «спеціаліст» та «магістр» спеціальності «Економічна кібернетика», оскільки, за його словами, відділ корпоративних інформаційних систем готовий запросити до роботи ще 5 – 6 осіб.

Економічний факультет