Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічний факультет завітало близько 100 учнів

На біологічний факультет завітало близько 100 учнів

09.10.2015 11:05 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна робота

Студенти-біологи 4 курсу під час педагогічної практики взяли активну участь в профорієнтаційній роботі біологічного факультету. Близько 100 учнів 6-11 класів міських і обласних шкіл відвідали біологічний факультет і зоологічний музей разом зі своїми кураторами – студентами-практикантами. Під екскурсій викладачі факультету із захопленням розповідали про специфіку навчальних дисциплін, які викладаються у відповідних навчальних лабораторіях-аудиторіях.

Учнів вразила наявність на факультеті справжніх природних біологічних об’єктів, зокрема кістяка людини, її черепів, тварин, вологих препаратів та хутра. Під час ознайомлення з лабораторією мікробіології учні мали можливість побачити різноманітні цвільові гриби, зібрані студентами у різних частинах міста Запоріжжя, які вони досліджують з метою визначення забруднених місць. Особливе враження отримали учні від спостереженням за живими п’явками, лабораторними тваринами. Результатом такої роботи було виявлення деякими з учнів бажання вступати до біологічного факультету ЗНУ.

Вікторія Перетятько,
факультетський керівник педагогічної практики, к.пед.н., доцент кафедри хімії.