Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ – кращий гравець спортивних ігор у Ніцці

Викладач ЗНУ – кращий гравець спортивних ігор у Ніцці

12.10.2015 11:51 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання

З 1 по 11 жовтня в Ніцці проходили великі багатопрофільні спортивні змагання «European masters games - 2015», визнані Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), розраховані на спортсменів-ветеранів будь-якого рівня. Змагання проводилися у 27 індивідуальних та командних видах спорту, участь у них брали спортсмени з 76 країн світу.

До складу збірної команди України з гандболу ввійшли представники м. Києва, м. Запоріжжя, м. Дніпропетровська, Сумської області та Закарпаття. Запорізький національний університет на цих змаганнях представляв старший викладач кафедри спортивних ігор, майстер спорту України Дмитро Сердюк.
На попередньому етапі гравці команди одержали 5 перемог над командами Італії, Австрії, Угорщини, Польщі, Словенії. Фінальна гра турніру вийшла складною і напруженою. З відривом всього в одне очко (рахунок 12:11) наша збірна поступилася команді Угорщини. Наша збірна отримала друге місце і заслужене «срібло» серед 11-ти команд. А Дмитро Сердюк здобув титул «Кращий гравець» «European masters games - 2015».

Факультет фізичного виховання