Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті презентували НТСАДМВ

На біологічному факультеті презентували НТСАДМВ

09.10.2015 09:36 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

8 жовтня на базі біологічного факультету для студентів 1-2 курсів відбувся вже традиційний захід - презентація студентського наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених біологічного факультету.

Відкрила захід заступник декана факультету з наукової роботи, к. б. н., доцент Віра Копійка. Після цього голова студентського наукового товариства, магістр Олена Попазова ознайомила запрошених із складом активу наукового товариства факультету, представила свого заступника.
Присутнім роздали візитівки наукового товариства з детальними контактами голови, заступника, адресу сторінки наукового товариства у контакті.
Основна частина зустрічі була присвячена детальному аналізу плану заходів товариства у 2015-2016 н.р., до участі у яких запросили долучатися і першокурсників. Окремо була висвітлена можливість студентів брати участь у конференціях різного рівня не тільки у Запоріжжі, але й інших містах України; презентувати свої експериментальні роботи у Всеукраїнських студентських наукових конкурсах; брати участь та вигравати гранти на зарубіжне стажування, для чого в університеті функціонують курси підвищення рівня володіння іноземними мовами. Після цього запрошені мали змогу поставити запитання. Заключним і приємним моментом зустрічі була екскурсія до зоологічного музею ЗНУ, де учасники мали змогу зробити свої перші фото студентського життя на факультеті.

Біологічний факультет