Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Уряд підвищив розмір стипендій

Уряд підвищив розмір стипендій

13.10.2015 14:40 Стипендії студенти

З 1 вересня 2015 року Уряд підвищив розмір стипендій студентам. Тепер мінімальна академічна стипендія для студентів вишів III–IV рівнів акредитації складатиме 825 гривень на місяць, а для студентів вишів I–II рівнів акредитації - 622 гривні на місяць. Збільшився і розмір соціальної стипендії. Для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 1989 гривень на місяць. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2015 р. № 797.

Відповідно до згаданого документа, розмір академічної стипендії Президента України, яка для студентів коледжів складатиме 1130 гривень на місяць, а для студентів вишів III—IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 1356 гривень на місяць.
Розміри іменних та академічних стипендії Кабінету Міністрів України для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації з 1 вересня дорівнюють 1017 гривням на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації — 1243 гривням на місяць.
За словами головного бухгалтера ЗНУ Василя Тимошика, різниця за вересень буде доплачена студентам разом зі стипендією за жовтень.
Повний текст постанови можна прочитати за посиланням http://pedpresa.ua/139419-uryad-zatverdyv-rozmiry-minimalnyh-stypendij.html