Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти трьох вишів читали свої вірші на літературному вечорі факультету іноземної філології

15.10.2015 10:12 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

13 жовтня відбувся літературний вечір, який об’єднав студентів Запорізького національного, технічного та медичного університетів. Головним організатором вечора була другокурсниця факультету іноземної філології Ліна Ващенко. На цьому заході кожен міг поділитися з присутніми як своїми творами, так і поезією улюблених авторів.

Захід проходив у кафе «Тетянин день», яке зібрало чимало обдарованої молоді та прихильників мистецтва слова. Свічки, гітара, спокійна музика створили приємну та сприятливу атмосферу як для слухачів, так і для учасників. Свої твори представили Катерина Крісевич, Марія Шрам, Анастасія Вапірова, Марія Боріна, Олександра Бабаєва, Максим Девятко, Тетяна Фанагей, Ганна Брік, Вікторія Горбачова, Анастасія Іванченко. Також лунали твори Сергія Єсеніна, Ліни Костенко, Івана Драча, Анни Ахматової, Марини Цвітаєвої, Йосифа Бродського.
Слід також зазначити, що на вечорі були присутні й викладачі ФІФ: заступник декана з виховної роботи, доцент Марина Воробйова та доцент кафедри викладання другої іноземної мови Ганна Ваніна, яка теж зачитала свої вірші.
Після душевної та ліричної поезії присутні дружно співали пісні під гітару, розповідали цікаві історії та представляли веселі пародії на міні-сцені. Це було чудовим та веселим завершенням вечора, тому кожен пішов додому у гарному настрої, з нетерпінням чекаючи на наступну зустріч, щоб мати ще одну можливість доторкнутися до прекрасного світу поезії та музики.

Факультет іноземної філології