Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася благодійна фотосушка «Живи яскраво…»

У ЗНУ відбулася благодійна фотосушка «Живи яскраво…»

19.10.2015 09:42 Центр культури ЗНУ благодійна акція

16 жовтня представники Центру культури Запорізького національного університету з нагоди святкування Дня захисника України організували благодійну фотосушку «Живи яскраво…», кошти від якої спрямували на допомогу бійцям української армії.

На фотосушці були представлені знімки найяскравіших подій нашого університету фотокореспондента прес-центру ЗНУ Василя Биченка, а також краєвиди Запоріжжя і портретні світлини, зроблені студентами ЗНУ.
Кожен охочий мав можливість долучитись до благодійної акції, придбавши будь-який знімок. Для цього необхідно було зняти світлину з прищіпки і прикріпити до неї кошти на допомогу українській армії.
Окрім того, на заході були представлені роботи фотографа Михайла Тупікова з фотосесії учасниць конкурсу «Міс ЗНУ – 2015».
За словами директора Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка, на фотосушці було представлено понад 200 світлин. Організувати подібний захід вдалося завдяки допомозі партнерів, котрим представники Центр культури подякували під час благодійної акції.
На присутніх очікувала також концертна програма, ведучим якої виступив Іван Столяревський. Свої вокальні номери учасникам заходу подарували вихованці вокальної студії «Кантилена» Анастасія Ашифіна, Поліна Толстокор і Анна Кузик, а Владислав Сердюков та Катерина Серенчук (танцювальна студія «WeDance», керівник – Олена Рубан) виконали хореографічні постановки. Веселий настрій глядачам забезпечили резиденти стенд-ап проекту «California» Іван Гнатуша та Дмитро Муринюк.
Усі зібрані від продажу фоторобіт кошти будуть використані на допомогу бійцям української армії. Зокрема, представники Центру культури разом зі студентами планують відвідати солдатів, що перебувають на лікуванні в запорізькому військовому шпиталі.

Олена Ярошенко