Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП читали лекції канадські професори

На факультеті СПП читали лекції канадські професори

19.10.2015 11:11 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання міжнародна діяльність лекція

Минулого тижня на факультеті соціальної педагогіки та психології пройшли відкриті лекції професорів Отто та Флоренс Дріджер (Канада) з теми: «Відновне правосуддя».

Студенти факультету СПП взяли участь в обговоренні нагальних питань правосуддя та перспектив запровадження його альтернативних форм. Відновне правосуддя успішно розвивається протягом останніх 25 років на теренах США, Австралії та Нової Зеландії. Серед європейських країн воно законодавчо закріплено в Австрії, Бельгії, Великої Британії, Норвегії та Фінляндії, Польщі, Чехії. На сьогодні в Україні тривають активні дії із запровадження відновного правосуддя. Отто та Флоренс Дріджер брали активну участь у розробці теорії та практики відновного правосуддя в Канаді та в Україні.
Співпраця Запорізького національного університету з Отто та Флоренс Дріджер, нині почесними докторами ЗНУ, триває більше 20 років. За цей час Отто та Флоренс майже щороку відвідували ЗНУ, аби прочитати цикл лекцій на актуальну соціальну тематику, надавали методичну та консультативну допомогу студентам і викладачам, волонтерам і фахівцям соціальної галузі. Завдяки співпраці з канадськими колегами в нашому університеті реалізували програми закордонного стажування студентів та педагогічних працівників, провели міжнародні конференції, у яких вони взяли участь, викладачі ЗНУ розробили нові навчальні курси.
До того ж, кілька поколінь студентів нашого вишу мали можливість прослухати лекції канадських професорів та ознайомитися із міжнародною практикою у соціальній галузі.

Наталя Мосол, заступник декана факультету СПП із міжнародної роботи

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=19398 and cach_timestamp>1614282560
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'