Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Ukraine NATO Youth Summit 2015» на історичному факультеті ЗНУ

«Ukraine NATO Youth Summit 2015» на історичному факультеті ЗНУ

20.10.2015 09:27 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

17 жовтня на історичному факультеті Запорізького національного університету відбувся Регіональний інтерактивний захід для молодіжних організацій та груп євроатлантичного спрямування «Ukraine NATO Youth Summit 2015», в якому взяли участь учні шкіл Запорізької області та студенти історичного факультету ЗНУ.

Конференція була проведена спільно запорізьким центром НАТО з євроатлантичної безпеки (керівник – О.П. Лукашенко) та кафедрою всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ (О.М. Маклюк, Л.В. Коваленко, А.В. Омельченко, С.С. Черкасов, К.О. Шимкевич).
Захід представляв собою імітаційну гру, що моделювала саміт країн-учасниць НАТО та України на найвищому рівні. Метою заходу стало визначення історичної ролі програм НАТО в справі становлення системи трансконтинентальної колективної безпеки XXI-го століття перед новими глобальними викликами для народів світу. Тема саміту були визначена у формулюванні «Україна-НАТО: поглиблення співпраці в умовах розгортання агресивних дій з боку Російської Федерації». Упродовж конференції студенти та школярі намагалися змоделювати керівництва НАТО та України з приводу подій на сході України та запропонувати адекватні відповіді на сучасні виклики міжнародної геополітичної ситуації.
За результатами саміту було прийнято спільну резолюцію, яка передбачала економічну та організаційно-військову допомогу Україні з боку Північноатлантичного альянсу.

Історичний факультет