Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав нагороду І ступеня на міжнародному форумі "Інноватика в сучасній освіті"

20.10.2015 19:11

20 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочався VII міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Організовує і проводить форум компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України №1/9–516 від 07.10.14). Запорізький національний університет - один з 77 провідних вищих навчальних закладів України, що беруть участь у цьогорічному форумі.

Вже в перший день роботи форуму Запорізький національний університет отримав диплом лауреата конкурсу І ступеня у номінації "Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу". Диплом, який отримала делегація ЗНУ, підписаний Президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем та директором Інституту модернізації змісту освіти Наталією Вяткіною. Детальну інформацію про перебіг форуму читайте на сайті після повернення представників ЗНУ з Києва.