Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до роботи з Асоціацією молодих педагогів Запоріжжя

ЗНУ долучився до роботи з Асоціацією молодих педагогів Запоріжжя

21.10.2015 09:56 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціальної педагогіки та психології

Вчора, 20 жовтня, Асоціація молодих педагогів Запоріжжя об'єднала близько 400 молодих освітян для участі в урочистій презентації проекту та в роботі дев'яти тренінгів за лініями "Педагогіка", "Психологія", "Виховання". Модератором і тренером трьох майстер-класів, присвячених арт-освіті, виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кандидат психологічних наук, доцент Юлія Паскевська.

Під час урочистого відкриття присутніх привітали заступник міського голови Олександр Кузьмін, директор департаменту Раїса Чухрай, начальник управління освіти і науки Наталія Вітковська, завідувач методичного центру Оксана Гусак, начальники територіальних відділів освіти, методисти Інформаційно-аналітичного методичного центру.
Учасниками майстер-класів від доцента кафедри психології Запорізького національного університету Юлії Паскевської стали 3 групи молодих освітян – представників загальноосвітніх закладів Запорізької області. У ході проведення майстер-класів вчителям представили новітні методики побудови освітнього процесу з урахуванням арт-методів і технологій. Зокрема, Юлія Анатоліївна надала рекомендації, яким чином можна краще вибудовувати комунікацію із учнями. Для цього існують певні методи, що дозволять підвищити креативність самого вчителя, а це на сьогодні є основною вимогою як процесу освіти, так і головною компетенцією сучасного викладача і педагога.
Варто відзначити, що майстер-класи пройшли по трьом змістовним лініям. З дев'яти запропонованих МК кожен учасник мав можливість обрати три, тематика яких його зацікавила найбільше.
Скажімо одна із ліній «Виховна» - стосувалася таких тем, як «Виховні технології», «Дисципліна», «Сімейно-родинне виховання». Робота лінії "Психологія" на Асоціації молодих педагогів Запоріжжя була окреслена такими блоками, як «Ораторське мистецтво», «Ситуація успіху", «Мотивація".
Презентація Асоціації молодих педагогів Запоріжжя в онлайн форматі також велася й на каналі You Tube. Деталі про проект можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/iamc.zap.