Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціальні педагоги ознайомились із можливостями роботи у галузі консалтинга

Соціальні педагоги ознайомились із можливостями роботи у галузі консалтинга

21.10.2015 12:05 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбулась зустріч з керівниками страхової компанії "Мій партнер" Романом Голянчуком та Тетяною Байбара. Мета зустрічі - інформування студентів 3, 4, 5 курсів спеціальності "Соціальна педагогіка", що навчаються за спеціалізацією "соціально-правовий захист", про те, як стати успішним та отримати роботу за таким перспективним напрямом як консалтинг - надання консультаційних послуг.

Роман Голянчук розкрив різні напрями консалтинга, головним з яких є пенсійне забезпечення (державне та недержавне), а також окреслив основні переваги консалтингу (розширення кола спілкування, самостійність та незалежність, перспектива кар'єрного розвитку тощо). Говорили також про особистісні якості фахівця, що важливі при роботі з клієнтом. На думку керівника практикою факультету соціальної педагогіки та психології Наталії Мамай, студенти уважно сприйняли інформацію, жваво обговорювали актуальні питання та висловили бажання взяти учать у подальшому навчальному тренінгу.
Заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Олена Лещенко зазначила: "Такі зустрічі розкривають нові можливості працевлаштування студентів - соціальних педагогів та є цінними для отримання ними практичного досвіду".

Факультет соціальної педагогіки та психології