Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили відносини держави та особи

На юридичному факультеті обговорили відносини держави та особи

16.10.2015 12:01 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

15 жовтня викладачами кафедри історії та теорії держави і права (Ларисою Удовикою, Альоною Аганіною, Русланою Половинкіною) в межах курсів «Філософія права» та «Податкове право» серед студентів юридичного факультету денного відділення був проведений Круглий стіл за темою: «Партнерські взаємовідносини держави і особи: філософсько-правові, теоретичні та галузеві засади». Проблематика взаємної відповідальності особи та держави має як теоретичне, так і практичне значення, що пояснюється необхідністю вироблення єдиного, науково обґрунтованого механізму забезпечення рівності всіх суб’єктів перед законом, з однієї сторони, а також необхідністю максимальної реалізації соціального призначення інституту відповідальності, з іншої сторони.

У рамках Круглого столу було розглянуто питання забезпечення партнерських відносин громадян їх організацій і держави, концепції співвідношення держави і особи в контексті прав людини, партнерські відносини держави і громадянина в інформаційній середі, забезпечення партнерських відносин держави і громадянина в сфері оподаткування, вплив податкової культури на формування партнерських взаємовідносин держави і особи доповіді студентів був насичені не тільки теоретичним матеріалом, а й прикладами з практики. Особливу увагу було приділено морально-етичним аспектам адміністрування податків в Україні.
Особливої уваги заслуговують виступи Яни Гончарової, Олександра Величко, Ксенії Панкратової, Ксенії Курач, Ольги Коляди.
Проведення Круглого столу допомагає студентам закріпити одержані знання та удосконаленню своїх творчих здібностей, які сприяють подальшому засвоєнню дисципліни «Філософія права» та «Податкове право», а також інших дисциплін юридичного циклу.

Юридичний факультет