Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулася презентація НТСАДМВ

На факультеті журналістики відбулася презентація НТСАДМВ

26.10.2015 10:15 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

23 жовтня на факультеті журналістики відбулася зустріч наукового товариства з першокурсниками-рекламістами. Голова наукового товариства Марина Закарлюка привітала студентів з Днем рекламіста, розповіла про можливості реалізації їх ідей і запропонувала приєднатися до НТСАДМВ.

Цього року актив товариства підготував для першокурсників завдання, де вони мали розкрити свої творчі здібності та проявити винахідливість.
Розділившись на команди, студенти повинні були розробити рекламну кампанію для речей, які їм дістались. Через двадцять хвилин кожна творча група представила свої напрацювання. Захист робіт викликав хвилю захоплень та оплесків. Адже під час розробки реклами першокурсники перевтілились у майстерних художників, неперевершених креаторів, чудових копірайтерів.
Актив НТСАДМВ довго не міг обрати переможців, бо всі роботи були яскраві, продумані до деталей та гарно оформлені. «Мене рекламісти вразили креативністю, згуртованістю та нестандартними ідеями. Дивлячись на їхні палаючі очі та оригінальні напрацювання, самому хочеться щось робити!» - поділилась враженнями Грищенко Катерина. Наприкінці заходу учасники отримали грамоти і солодкі призи, зробили фотографії на згадку.

Факультет журналістики