Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відкрили тиждень економічних дисциплін та менеджменту

27.10.2015 08:53 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень економічних дисциплін та менеджменту

26 жовтня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ офіційно стартував тиждень популяризації економічних дисциплін та менеджменту, протягом якого студенти коледжу візьмуть участь у низці тематичних заходів.

Відкрився тиждень засіданням круглого столу на тему «Шлях в Європу», організованим викладачем економічних дисциплін ЕПК Іриною Мордвіновою. У цьому заході взяли участь студенти 2 курсу коледжу спеціальності «Правознавство», а також викладачі: Людмила Чичун, Ольга Учуєва та голова циклової комісії з економічних дисциплін та менеджменту, завідувач кафедрою управління персоналом і маркетингу ЗНУ, к.е.н., доцент Валентина Гельман.
Під час засідання учасники та доповідачі проаналізували можливості членства України в ЄС, питання побудови в Україні економіки європейського типу, переваги та недоліки євроінтеграційного процесу. Також вони з’ясували суть змішаної економіки, проаналізувавши 3 моделі змішаної економіки (німецьку, французьку, шведську), їх особливості, відмінності і окреслили модель побудови економічної системи, на яку потрібно орієнтуватись Україні задля вступу в ЄС.
Так, з доповідями під час заходу виступили студенти Аліна Афанасьєва, Яна Найбергер, Анастасія Чуприн, Дарина Куліченко, Костянтин Фєдосєєв та інші.
Треба зазначити, що під час цього тижня студенти 3 курсу коледжу продемонструють свої економічні знання з бухгалтерського обліку в рольовій грі «Прийми правильне рішення», в інтелектуальній грі «Брейн-ринг» під назвою «Економічна грамотність», в конкурсі «Економічний бій». Також студенти 3 курсу коледжу спеціальності «Фінанси» продемонструють свої здібності і знання з економіки під час засідання круглого столу на тему «Європейська економічна інтеграція: досвід країн з різним економічним потенціалом».
Крім того, в рамках тижня економічних дисциплін та менеджменту в Економіко-правничому коледжі буде проведена олімпіада «IC: Підприємство».
Закриття тижня економічних дисциплін та менеджменту і нагородження переможців всіх конкурсів відбудеться 2 листопада.

Олена Переверзєва