Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У жовтні співробітники ЗНУ отримають індексацію зарплатні за два місяці

У жовтні співробітники ЗНУ отримають індексацію зарплатні за два місяці

27.10.2015 11:43 зарплатня стипендія індексація

Цього місяця в Запорізькому національному університеті виплатять індексацію заробітної плати. За словами головного бухгалтера ЗНУ Василя Тимошика, разом із жовтневою зарплатнею всі співробітники отримають і виплати з її індексації за вересень та жовтень. Окрім того, запланована і виплата винагород за захист кандидатських та докторських дисертацій.

Нагадаємо, що виплата індексації за українським законодавством не є обов’язковою і здійснюється керівництвом підприємств та організацій за умови наявності в їхньому бюджеті коштів. Керівництво Запорізького національного університету дбає про соціальний захист працівників, тому здійснює такі виплати. Зокрема, з початку 2015 року адміністрація ЗНУ виплатила 1,7 млн. гривень індексації зарплатні за рахунок загального фонду і таку ж суму за рахунок спецфонду.