Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури ЗНУ провів квест для першокурсників

Центр культури ЗНУ провів квест для першокурсників

27.10.2015 14:15 Все Факультети Фізичного виховання Центр культури ЗНУ квест факультет фізичного виховання

Вчора в ЗНУ відбувся перший широкомасштабний квест для першокурсників під назвою «Гра почалася». В ньому взяли участь представники - 14 студентських команд, у складі яких були представлені по 10 осіб від усіх факультетів нашого університету та Економіко-правничого коледжу. Ініціаторами та організаторами гри виступили представники Центру культури ЗНУ.

Стартовим майданчиком для гравців стала площа між 2 та 6 навчальними корпусами. За умовами гри передбачалося, що учасники мають відвідати не лише об’єкти, що розташовані на території студентського містечка, а й 8 навчальний корпус ЗНУ. Загалом гра тривала близько двох годин.
Основна інтрига гри зберігалася до кінця і не була остаточно відома навіть її координаторам. Представники студентського активу на факультетах самостійно розробляли завдання для квесту з урахуванням специфіки кожного окремого факультету. На початку гри усі її учасники отримали маршрутні листи, відповідно до яких мали обійти усі вказані точки і виконати поставлені перед ними завдання. Окрім основних задач на маршруті вони робили різного роду фоторепортажі, селфі тощо, які за умовами гри могли їм додати бонусних балів. У результаті гравці мали зібрати окремі букви (кількістю 14), скласти з них слово – «СПРАВЕДЛИВІСТЬ» і надіслати відповідь SMS-повідомленням на номер координатора гри. До речі, у ролі координаторів виступили співробітники Центру культури Андрій Бондаренко, Ірина Василенко та Ігор Гончар.
За умовами гри, оцінювалася не тільки швидкість гравців, а й відповідна правильність виконання усіх завдань квесту, здобуті додаткові бали тощо. Призовий фонд гри склав 1000 грн. Їх отримає команда-переможець з факультету фізичного виховання. 2 та 3 місце посіли представники юридичного та математичного факультетів. Вони та інші групи також отримають заохочувальні призи від партнерів гри. Окремо будуть винагороджені найцікавіші світлини, зроблені першокурсниками під час квесту.
Директор Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко прокоментував започаткування цього студентського заходу, що призначений для новачків: «Головним завданням квесту стало більш глибоке знайомство першокурсників з рідним університетом: у процесі гри вони отримали змогу більш детально вивчити об’єкти студентського містечка, розташування корпусів та університетських структур тощо. У попередні роки така форма пізнавальної гри вже використовувалася, але на окремих факультетах, в окремих групах. Цього разу ми вирішили об’єднати спільні зусилля студентського активу факультетів та Центру культури і надати можливість молоді у формі веселої гри навчитися орієнтуватися в університеті, а відтак і більш зручно себе почувати. Навесні ми також плануємо підготувати і провести цікавий, веселий та пізнавальний квест – вже для студентів усіх курсів, які навчаються в ЗНУ».

Олена Хлистун

Схожі новини