Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося тестування з німецької мови на сертифікат DAAD

У ЗНУ відбулося тестування з німецької мови на сертифікат DAAD

28.10.2015 09:17 Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ Програма обмінів Тестування

27 жовтня до Запорізького національного університету завітав лектор німецької служби академічних обмінів DAAD в Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара Олаф Міттельштрас для проведення онлайн тестування програми DAAD на знання німецької мови. Організаторами заходу виступили представники Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ та Молодіжного центру німецької культури «Заммельзуріум».

Взяти участь у тестуванні виявили бажання понад 20 студентів нашого університету. До тестування допускались кандидати, котрі вже мають переклад всіх документів, необхідних для подання на стипендію та володіють німецькою мовою на рівні В1.
За словами начальника Відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ Вікторії Вертегел, всі студенти впоралися із тестуванням та продемонстрували високий рівень володіння німецькою мовою. За результатами тесту вони отримають сертифікати DAAD, які дають право брати участь у широкому спектрі програм академічного обміну, а також навчатись в німецьких ВНЗ без додаткового іспиту з німецької мови.
Варто зазначити, що між нашим університетом та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) вже давно склалася тісна співпраця. Подібні тестування на знання німецької мови проводяться у ЗНУ кожного року, а студенти та викладачі університету активно беруть участь у програмах обміну DAAD.

Олена Ярошенко