Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології обговорили питання академічної мобільності

28.10.2015 10:34 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність

27 жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся круглий стіл, присвячений темі академічної мобільності студентів. На зустрічі студенти СПП отримали інформацію про чинні в університеті міжнародні програми та проекти, прослухати творчі звіти-презентації студентів, котрі в цьому році стали учасниками міжнародних програм, обговорили можливості академічної мобільності.

Так, студентка 4 курсу Катерина Тюпа поділилася своїми яскравими враженнями від участі у програмі Еразмус+. Магістр Сніжана Біла розповіла про можливості волонтерських проектів та про літній час проведений у Німеччині. Студентки-учасники міжнародних програм підкреслили, що головне – це власна активність та вміння виходити за стандартні межі, не боятися випробувань, бути відкритим новим можливостям
Про стан та перспективи міжнародної роботи на факультеті розповідала заступник декана Наталія Мосол. Інформацію про актуальні програми надала провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Катерина Касьян.
Декан факультету СПП Ольга Пономаренко наголосила на перспективності та важливості академічної мобільності студентів та підкреслила, що на факультеті діє підтримка та сприяння у справах студентам, котрі реалізують своє право на академічну мобільність.

Факультет соціальної педагогіки та психології