Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся вечір поезії та пісні

На юридичному факультеті відбувся вечір поезії та пісні

28.10.2015 14:50 Все Факультети Юридичний юридичний факультет свято

27 жовтня студенти юридичного факультету ЗНУ влаштували вечір «Україна – мій дім». У заході, крім майбутніх правників, також взяли участь представники історичного факультету та факультету іноземної філології. Захід пройшов у теплій душевній атмосфері, всі його учасники та глядачі насолоджувались ліричними віршами та смачним чаєм.

Творчий вечір розпочався відомою піснею Кузьми Скрябіна «Мовчати» у виконанні студента 1 курсу юридичного факультету Армана Навояна.
Гучними оплесками винагородили присутні студента 3 курсу, голову студентської ради факультету Антона Барліта, який продекламував Сергія Єсеніна.
Першокурсниця цього ж факультету Вероніка Моісеєнко порадувала учасників вечора власним віршем «Мила моя Україно». Програма продовжилась авторським віршем про Україну студентки 1 курсу історичного факультету Софії Тоцької, а третьокурсниця Ірина Кравченко вразила присутніх цілим циклом її віршів про Батьківщину.
Студентка 1 курсу юридичного факультету Аліна Іванова полонила глядачів своєю натхненною поезією «Последний герой». Її однокурсник Антон Коналош поділився зі слухачами своїми думками про Україну та зачитав власний вірш «Україна – це українці».
Студентка факультету іноземної філології Тетяна Фанагей вразила всіх слухачів своїми авторськими віршами про любов, та піснями під гітару.
До речі, спів гітари лунав увесь вечір, стаючи органічним супроводом ліричних поетичних рядків.
Завершився літературно-акустичний вечір виступом студента 3 курсу юридичного факультету Олексія Кальонова на темою "Особливості української ментальності: позитивні і негативні риси".
Голова інформаційного сектору юридичного факультету Тетяна Сокол від імені присутніх на заході подякувала всім, хто створив чудовий ліричний настрій та подарував справжнє свято музики та поезії.

Тетяна Сокол,
голова інформаційного сектору юридичного факультету