Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував чотириденний творчий марафон «Дозвольте відрекомендуватися: 1 курс – 2015!»

28.10.2015 15:34 Все Факультети Біологічний Історичний Математичний Менеджменту Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Центр культури ЗНУ

Вчора відбувся старт традиційного конкурсу студентських талантів серед новачків-першокурсників нашого університету. В ньому візьмуть участь команди усіх факультетів та Економіко-правничого коледжу. Як завжди, організаторами і головними суддями заходу виступають представники Центру культури ЗНУ. Дещо незвичайна тема цьогорічного змагання – «Ніяких тем» – надала можливість конкурсантам не обмежувати політ фантазії та глибше розкрити власні творчі здібності у різних мистецьких напрямах.

Першого конкурсного дня увагою глядачів володіли представники чотирьох факультетів – математичного, менеджменту, історичного та біологічного. Виступи талановитої молоді підтримували не лише друзі з груп підтримки, а й найбільш небайдужі очільники факультетів та викладачі. Ведучі цієї програми – Ліна Ващенко та Артем Левадний – вітали присутніх та учасників свята талантів і створювали гарний настрій.
До складу конкурсної комісії цього разу увійшли: її голова – директор Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко, керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг, керівник-хореограф студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко, керівник студії КВК ЗНУ Олексій Савицький та генеральний директор компанії «Іван Таксі» Іван Шмигля.
Перший виступ команди представників математичного факультету у цьому році надзвичайно порадував глядачів та суддів своєю кількістю талантів – і не тільки математичних. Головну інтригу свого виступу першокурсники побудували на зустрічі між студентами-сучасниками та представниками попереднього покоління. Кожна з груп конкурентів намагалася якомога більше вразити глядача своїми здібностями – пісенними, хореографічними, грою на електрогітарі та авторськими віршами.
Не менш яскравими і видовищними були постановки, представлені іншими факультетами. Так, історики вразили публіку своїми екстравагантними костюмами та реквізитом, представивши на суд журі постановку у стилі «Зоряних війн». Біологи надали свій варіант розуміння специфіки роботи спецагентів на факультеті – першокурсників-біоменів. А менеджери присвятили свій виступ студентській вечірці із посвятою у першокурсники. На цьому фоні неординарним та яскравим виглядав сценічний образ Станіслава Підгайного.
Сьогодні проходитиме другий день змагань першокурсників. А ті, хто не встиг відвідати їхні виступи під час відбіркових днів, радимо подивитися кращі виступи під час гала-концерту.

Олена Хлистун