Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На конференції у ЗНУ вирішують проблеми менеджменту та управління економікою

На конференції у ЗНУ вирішують проблеми менеджменту та управління економікою

29.10.2015 15:17 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

Сьогодні у Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту розпочала свою роботу дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Її організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізький національний університет, Донецький державний університет управління та Запорізька торгово-промислова палата.

Участь у конференції взяли 168 науковців із різних ВНЗ України - Запорізької державної інженерної академії, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Запорізького національного технічного університету, Київського національного економічного університету ім. В. П. Гетьмана, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного університету «Львівська політехніка», Таврійського державного агротехнологічного університету, Ужгородського національного університету, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Черкаського державного технологічного університету. Під час заходу свої доповіді на засіданнях секцій представили як викладачі, студенти, так і виробничники – представники галузі управління.
Відкрили конференцію і привітали її учасників завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцент Дамір Бікулов і доцент цієї кафедри Наталія Коваленко. У рамках пленарного засідання виступили директор Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун з доповіддю «Бюджетна децентралізація в системі управління економічним потенціалом регіонів», декан фізичного факультету Запорізького національного університету Віталій Горбенко з доповіддю «Місце фізики у формуванні парадигми сучасного менеджменту», завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов - з теми «Перспективні проекти з міжнародною участю в сфері місцевого самоврядування», а начальник відділу зовнішньоекономічних зв`язків, маркетингу та збуту ПрАТ "Завод напівпровідників" Ліка Россинська розповіла про особливості зовнішньоекономічної діяльності підприємств альтернативної енергетики.
Після завершення пленарної частини, учасники розійшлися по аудиторіях, де взяли участь у п’яти засіданнях секцій. Українські науковці розглянули такі проблеми: «Потенціал регіону і управління його розвитком», «Вплив зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток регіону», «Логістичний потенціал регіонів», «Роль адміністрування бізнесу у формуванні ресурсного та економічного потенціалів регіону» і «Ділові комунікації як інструмент управління економічним потенціалом регіону». Треба також відзначити, що робота окремих секцій проходила у формі дебатів, а виступи учасників були підготовлені як українською, так і англійською мовами. До конференції видали також і збірник наукових праць.

Факультет менеджменту

Схожі новини