Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Другий день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись»: місія супер-героїв, міжзоряна дружба та індійські пристрасті

Другий день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись»: місія супер-героїв, міжзоряна дружба та індійські пристрасті

29.10.2015 15:21 Все Факультети Соціології та управління Юридичний Центр культури конкурс «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс» фізичний факультет юридичний факультет факультет соціології та управління

28 жовтня в Запорізькому національному університеті пройшов другий день конкурсу студентської художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс-2015». Започатковане кілька років тому Центром культури ЗНУ, це творче змагання вже встигло перетворитися на добру традицію й водночас на одну з найочікуваніших подій у культурному житті студентства нашого вишу. Цього разу свої мистецькі таланти вимогливому професійному журі та захопленим глядачам демонстрували студенти першого курсу фізичного та юридичного факультетів, а також факультету соціології та управління.

Цього року організатори заходу – співробітники Центру культури нашого ВНЗ – вирішили ніяк не обмежувати уяву наймолодших студентів ЗНУ. Тож при підготовці до презентації своїх талантів першокурсники могли обрати будь-яку тему. Однак, коли на початку другого дня конкурсного змагання на сцену вийшли ведучі – Алла Кучменко й Андрій Абліцов, – у їхньому привітанні пролунали слова, що виступи факультетських команд на конкурсі можна прирівняти до творчих квестів. Справді, у всіх команд в сценарії траплялися елементи квесту, більше того, всі вони в тій чи іншій формі зосередили увагу на пошуку талантів.
Першими на сцену піднялися представники фізичного факультету. У виступі взяли участь усі студенти першого курсу, а сценарій вони запозичили в популярних індійських фільмів. Тому на сцені з’явилися вирізані з картону кольорові слони, всі пригоди головних героїв супроводжувалися східними танками та піснями, а завершилася історія зворушливим хеппі-ендом, коли кохання перемогло, а студенти дізналися, що найбільшим талантом, здатним створювати дива та змінювати світ, володіють вони самі. Першокурсники юридичного факультету обрали для виступу фантастичний сюжет: за їхнім сценарієм, марсіанин після аварії космічного корабля потрапив на Землю, де його прихистили правники ЗНУ. Пригоди студентів, які спільними зусиллями намагаються допомогти гостю повернутися додому, на Марс, супроводжувались зворушливими вокальними номерами, запальними танками, жартами від команди КВК та смішними сценками.
А от студенти факультету соціології та управління обрали сюжетною канвою виступу місію супер-героїв. На сцені з’явилася команда Джекі Чана з відомого мультсеріалу, перед якою вкотре постало нелегке завдання. Їхній постійний антагоніст Вальтер цього разу мандрував світом, намагаючись вкрасти талісмани талантів учасників відомих мистецьких шоу. Звісно, в результаті супер-герої перемогли, а ще виявилось, що жодні талісмани не мають значення для тих, у кого є справжній талант, хто мотивований на перемогу і ладен працювати, аби досягти успіху. Такий сюжет дав змогу включити до виступу факультету низку різноманітних вокальних номерів та хореографічних постановок, які викликали овації в залі.
До речі, цього разу студенти старших курсів факультетів-конкурсантів виявили неабияку активність під час підтримки своїх першокурсників. У залі навіть розгорілося змагання між представниками юридичного факультету та факультету соціології та управління, які вигукували гасла підтримки та стоячи аплодували командам.
Активність глядачів відзначив і голова журі конкурсу, директор Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко. Він подякував присутнім на заході й запевнив, що такі щирі вболівальники надихають команди на перемогу. Загалом, члени журі – керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг, керівник-хореограф студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко, керівник студії КВК ЗНУ Олексій Савицький та генеральний директор компанії «Іван Таксі» Іван Шмиглявідзначили гарний рівень підготовки усіх команд, їхню ініціативність, креативність і прагнення достойно представити свій факультет. Окремо відзначили атмосферність виступу представників фізичного факультету, чудовий гумор майбутніх правників та гарний сценарій представників ФСУ.
Крім того, присутнім на заході нагадали, що найкращі номери всіх конкурсних днів вони зможуть переглянути ще раз, під час традиційного гала-концерту, що відбудеться в нашому виші до Дня студента. Також учасникам і глядачам заходу нагадали про те, що наступного тижня в ЗНУ розпочнуться змагання КВК на Кубок ректора й запросили всіх охочих прийти і підтримати свої улюблені команди.

Таміла Тарасенко
Фото – зі сторінок студрад фізичного факультету та юридичного факультету

Схожі новини