Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент факультету СПП відвідала тренінги з корекції випадків насильства в сім’ї

Доцент факультету СПП відвідала тренінги з корекції випадків насильства в сім’ї

30.10.2015 11:08 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

Минулого тижня за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні у м. Києві здійснювалась програма підвищення кваліфікації викладачів факультетів соціальної педагогіки, соціальної роботи та психології щодо спеціальних методик роботи з особами, які вчиняють насильство в сім'ї. Під час низки заходів відбулося обговорення шляхів впровадження корекційних методик у навчальні програми ВНЗ України, які готують психологів, соціальних педагогів та працівників. За результатами проведеного відбору для участі у тренінгу була запрошена доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ, керівник Центру гендерної освіти при факультеті СПП Тетяна Голованова.

У рамках спільного проекту відбувся тренінговий курс «Впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї». Учасники семінару отримали Сертифікат Координатора проектів ОБСЄ в Україні, який підтверджує успішне проходження підвищення кваліфікації.
Рекомендації та результати цих тренінгів планується впроваджувати у систему освіти на факультеті соціальної педагогіки та психології у ході реалізації комплексного підходу для підготовки фахівців – соціальних педагогів та психологів. Вони мають отримати певні компетенції та навички роботи з особами, які вже здійснили насильство у сім’ї, або працюватимуть із сім’ями, які входять у групу ризику – задля запобігання насильству. З цією метою планується розробити спеціальний навчальний курс для магістрів факультету соціальної педагогіки та психології. Координатором реалізації даного проекту в ЗНУ виступає доцент факультету і керівник Центру гендерної освіти Тетяна Голованова. Окрім того, на думку організаторів, даний курс зможуть опанувати не лише фахівці та студенти ЗНУ, а також інші працівники галузі соціального захисту населення.

Факультет соціальної педагогіки та психології