Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції з інноваційних педагогічних технік

30.10.2015 11:12 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

25-28 жовтня, на базі школи Ейдос, відбулася ХІ міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні педагогічні техніки» та фестиваль з TRIZ-педагогіки, ейдетики та інших освітніх технологій «Школа по-новому». Захід вже декілька років поспіль відбувається за ініціативи кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Запорізького національного університета, Олени Гредінарової.

Цього року в науковому заході взяли участь освітяни зі всієї України, а саме: викладачі кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ, вчителі різних міст України, батьки, методисти та всі небайдужі до удосконалення сучасної освітньої системи України люди.
Провідними майстрами світу педагогічних технологій виступили: Анатолій Гін (м. Гомель) майстер TRIZ, засновник та науковий керівник Міжнародної Асоціації освітніх технологій «Освіта для нової Ери» з темою «Педагогічний інструментарій сучасного вчителя»; Андрій Комісаров (м. Дубно) керівник НВО «Ігрова освіта», педагог- новатор, автор понад 30 реалізованих освітніх ігор, розробник курсів для шкіл: "Ігрова бізнес освіта", "Ігрова історія", "Ігрова біологія та наука про землю"; Ігор Матюгин (м. Москва, доктор педагогічних наук, професор Російської академії енциклопедій, засновник «Школи Ейдетики», автор книг з розвитку пам'яті, уваги, концентрації із майстер-класом «Автобіографічна пам'ять. Ресурси ейдіческой пам'яті. Забування»; Сергій Гевліч (м. Санкт- Петербург), автор програми "Объясняшки" і технології "упаковки смислів", підприємець, керуючий партнер компанії "Смыслотека") із майстер-класом «Упаковка смислів. Пояснюючи, розумій».
Всі, хто брав безпосередню участь у заході, зазначили практичну корисність такого роду заходів, які надають можливість переосмислення педагогічної системи та необхідність оновлення педагогічного інструментарію з використанням інновацій.

Кандидат психологічних наук,
викладач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ
Марія Кандиба