Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третій день конкурсу талантів першокурсників: про факультети, інтриги і таланти

Третій день конкурсу талантів першокурсників: про факультети, інтриги і таланти

30.10.2015 13:02 Все Факультети Економічний Журналістики Соціальної педагогіки та психології Філологічний Центр культури ЗНУ конкурс «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс-2015!»

Вчора відбувся третій день змагань «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс - 2015!» Цього дня за прихильність глядачів та суддів змагалися такі факультети: філологічний, економічний, соціальної педагогіки та психології і журналістики.

Першими виступили цього вечора першокурсники філологічного факультету. Їхня презентація одразу привернула увагу глядачів та змусила журі під головуванням директора Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка відзначити одну з найкращих презентацій філологів протягом останніх кількох років. Формою для своєї сюжетної лінії молоді артисти обрали «щоденник першокурсниці», де дівчина записує усі свої враження від спілкування із новими друзями, думки, сподівання тощо. Насиченість піснями та хореографічними композиціями не тільки створювали гарний настрій у залі, а й поступово розкривали неабиякі творчі здібності нового покоління студентів. Серед виступів конкурсантів особливо сподобався глядачам жартівливий стендап дівчинки Ради (Радислава Богданова), авторські вірші про кохання у виконанні Євгена Назаренка, виступи солісток Євгенії Пашетнєвої (пісня з кінофільму «Не родись красивой»), виконавиці народної пісні молдавською мовою Катерини Бойко, а також веселий та задерикуватий народний танок від Наталії Семенової.
Як завжди динамічно й на високому рівні пройшов виступ команди факультету соціальної педагогіки та психології, у складі якої були переважно першокурсники кафедри акторської майстерності. Виступ Ольги Басько з піснею Олі Полякової «Шлепки» та тріо ведучих одразу розпочали «мозковий штурм» журі та залу. Зважаючи на невиправний дисбаланс між чоловічим та жіночим населенням на факультеті СПП, його представниці одразу оголосили, що «світом правлять жінки», що і намагалися довести протягом усієї програми. Також під час виступів молоді таланти розповіли про свій факультет. Найбільшу прихильність глядачів, однак, отримали Владислав Ситник, який виконав басню «Як вони вола ділили», та «Веснянка» у виконанні дуету Євгенії Арсенян та Ольги Басько.
Навіть після завершення виступів команди талановитих першокурсників представники факультету СПП не поспішали покидати таку бажану для них сцену. До групи учасників конкурсу долучилися представники старших курсів, які публічно зачитали клятву першокурсника й провели процедуру посвяти у акторський колектив для 16 новачків. Насамкінець вони усі разом по черзі озвучили монолог В. Г. Бєлінського «Театр!.. Любите ли вы театр…»
Напористі першокурсники факультету журналістики стрімко витіснили попередників зі сцени, намагаючись перевершити професійних акторів та, водночас, довести собі та присутнім, що вони – справжні журналісти. Тому, звичайно, показали глядачам новостворений випуск «Твої новини» з телеведучими Віктором Посуньком та Володимиром Вороненком, під час якого учасники команди встигли продемонструвати професійні навички, взяти своє перше інтерв'ю у представників журі, а також продемонструвати власні неординарні здібності. Водночас, вони змогли показати діаметрально протилежні погляди сторін: невдоволення викладачів, а з іншого боку – головну причину неспокою у коридорах навчального корпусу під час занять, якою стали репетиції з підготовки до головного конкурсу першокурсників. Учасниці хореографічних та пісенних дуетів, що змагалися між собою за увагу чоловічої половини факультету, довготривалий виступ вокально-інструментального рок-гурту «Stey», весела гра команди КВК та спільна заключна пісня із улюбленого телесеріалу «Кадетство» («Наперегонки с ветром»), звичайно, не могли залишити глядачів та журі байдужими. Вони були відзначені за найбільш креативний та активний виступ.
А от представники економічного факультету свій виступ побудували на інтризі перетворення очкарика – зануди і зубрили – на всебічно обдаровану людину, яка не тільки має безліч бажань (і не лише економічного характеру), а й вміє досягати бажаного. Веселі жарти, хореографія, виступи новоствореної команди КВК «Ну так себе» розповіли про навчання із заморочливими економічними головоломками та формулами, екзаменами та про веселе життя «факультетської родини» – з піснями, танцями, освідченням голодного студента в коханні до шаурми. Найбільш захопливими моментами виступу економістів, однак, стали настанови так званого «старожила факультету» (минулорічного першокурсника та учасника шоу «Містер ЗНУ – 2015») Олександра Шайтанова з віршем Р. Рождественського «Человеку мало надо…» та колективний виступ з піснею про людську доброту, мир та щастя – «Дети всей земли».
Журі відзначило не тільки кращих виконавців, а й найактивніших вболівальників, якими були групи підтримки факультетів журналістики та СПП. Окрему вдячність представник журі висловив глядачам, які залишилися у залі підтримувати як команди своїх факультетів, так й інших учасників. Наймолодшою активною вболівальницею цього дня стала семирічна Софія Паскевська: у залі дівчинка не тільки співала, танцювала разом з учасниками шоу, а й вболівала за студентські колективи.
Насамкінець ведучі вечора – Алла Кучменко та Андрій Обліцов – запросили глядачів взяти участь у проекті ТОП-100 найкращих студентів, який зараз проходить у ЗНУ, а також завітати на традиційне шоу гумору на Кубок ректора нашого університету, яке розпочнеться вже 5 листопада.
Нагадаємо, що сьогодні відбудеться завершальний день творчого конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс-2015!», поспішайте його відвідати.

Олена Хлистун

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=19499 and cach_timestamp>1614183798
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'