Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті грали в «Мафію»

На фізичному факультеті грали в «Мафію»

12.11.2015 16:03 Фізичний факультет

11 листопада на фізичному факультеті відбулася гра «Мафія», її організаторами виступили голова факультету – Катерина Письменна та голова культурно-масового сектору Юлія Фетісова.

Запрошеними гостями були студенти цього ж факультету. Перед початком гри першокурсників нагородили грамотами та заохочувальними призами за участь у концерті «Дозвольте представиться, Перший курс!».
Коли ж гравці обрали собі імена та атрибути мафії, розсілись за круглим столом, почався перший раунд. Не стримуючи посмішок, вони засинали та прокидались, помирали та лікували тощо. За ці години студентських веселощів юні мафіозі встигли побувати в Лос-Анджелесі, Чикаго, Сицилії; спалити декількох відьом на центральних площах та вбити шерифа. Вони розробляли стратегії, спостерігали за виразами облич суперників, підморгували, вводили в оману – і все це заради того, щоб залишитись у грі. Але жодних образ не проскочило через молоді обличчя, тільки добрий азарт та посмішки. Натхненні тим, як пройшла гра, Катерина і Юлія планують проводити «Мафію» приблизно кожні два тижня. У всіх охочих, хто не встиг долучитися до гри на цей раз, є можливість записатись на наступну гру.
«Мафію» визнано однією з 50 найбільш історично і культурно істотних ігор, що з’явилися після 1800 року. Це вистава і змагання, яке розвиває пам'ять та психологічні навики.

Катерина Кареліна