Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті студенти поділилися досвідом міжнародного стажування

На біологічному факультеті студенти поділилися досвідом міжнародного стажування

17.11.2015 10:18 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет міжнародне діяльність

На біологічному факультеті відбулось засідання круглого столу на тему «Академічна мобільність студентів біологічного факультету як шлях інтеграції до європейського освітнього простору», який організували голова міжнародного студентського сектора факультету Валерій Міхайлов та заступник декана з міжнародної роботи Наталія Рубцова.

Студенти спеціальності "Хімія" Данило Борисенко та Владислав Кириченко розповіли про свої враження від стажування за програмою Electra в Хіміко-технологічному та металургічному університеті (м.Софія, Болгарія). Серед головних переваг участі в програмах академічної мобільності хлопці назвали отримання унікального життєвого досвіду, знайомства зі студентами різних країн. «Досвід навчання за кордоном змінює людей. Ми стали більш рішучими, впевненими у собі, відповідальними і самостійними», - розповів Владислав.
Наразі ще четверо студентів біологічного факультету проходять стажування за кордоном, а за останні три роки в іноземних вишах побували близько 20 студентів та викладачів біологічного факультету.

Біологічний факультет