Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стажування у Франції за програмою Еразмус+ проходитимуть десятеро студентів та викладачів ЗНУ

19.11.2015 10:29 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна співпраця

Запорізький національний університет виграв декілька стипендій на здійснення академічних обмінів за міжнародною програмою Європейського Союзу Еразмус+. ЗНУ був включений до програми за ініціативи представника Університету Дю Мен (м.Ле-Ман, Франція) Мішеля Пезеріля, а стипендії передбачають стажування саме в цьому виші. Про це повідомила декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент Галина Морошкіна.

Метою програми Еразмус+ є удосконалення навичок і здатності до працевлаштування студентів, покращення якості викладання та навчання, виконання Стратегії модернізації вищої освіти в країнах-учасницях програми та розвиток потенціалу країн-партнерів.
За словами Галини Федорівни, 6 стипендій будуть призначені магістрантам ЗНУ (дві з них передбачають стажування протягом 10 місяців, ще чотири – стажування тривалістю по 15 днів). Чотири стипендії призначать викладачам, які зможуть перебувати в закордонних вишах протягом 10 днів з метою розробки інноваційних методів викладання та удосконалення професійних компетенцій.
Варто зазначити, що учасниками стажувань можуть стати не лише представники факультетів гуманітарного профілю, але й студенти та викладачі фізичного, математичного, біологічного факультетів тощо. Для участі в програмі необхідно мати високий рівень володіння французькою мовою, гарні показники академічної успішності та вагомі наукові досягнення.
До речі, минулого навчального року ЗНУ був задіяний у 30 міжнародних проектах. Серед них – проект Сьомої рамкової програми ЄС «Pyrses SemData», програма «Мевляна», «Гумерія», «Еразмус +», «Електра» тощо. Учасниками програм академічної мобільності стали 175 осіб: 110 студентів і 65 викладачів, ще 10 науково-педагогічних працівників університету отримали право на довгострокові закордонні стажування у вишах і науково-дослідних установах США, Великої Британії, Іспанії, Франції, Португалії, Румунії.

Олександра Усенко