Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мешканці гуртожитку ЗНУ № 4 організували суботник

Мешканці гуртожитку ЗНУ № 4 організували суботник

19.11.2015 14:25 Університет гуртожиток суботник

12 листопада мешканці гуртожитку Запорізького національного університету № 4 провели суботник із благоустрою території студмістечка. У заході, крім студентів, які проживають у гуртожитку, взяли участь комендант гуртожитку Наталія Ємельяненкова, голова побутового сектору студентської ради ЗНУ Олександр Скрипка, голова студентської ради гуртожитку Віталій Огризко та члени його команди.

Практика проведення суботників є досить поширеною в нашому виші. Студенти активно беруть участь в благоустрої не лише території рідного університету, але й свого міста. І цього разу на заклик привести до ладу територію навколо гуртожитку відгукнулося чимало його мешканців.
Розповідаючи про перебіг заходу, голова студентської ради гуртожитку Віталій Огризко відзначив: «Приємно, що студенти так активно беруть участь у суботниках. Це свідчить серед іншого, й про те, що молоді не байдуже, як жити, що студенти прагнуть змінити свої побутові умови та стан довкілля на краще. Саме така ініціативність і відповідальність є властивою для студентства ЗНУ. Крім того, такі заходи – чудова нагода краще познайомитись та потоваришувати для представників різних факультетів, що мешкають у нашому гуртожитку».