Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології організував благодійний ярмарок

Факультет іноземної філології організував благодійний ярмарок

20.11.2015 09:48 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології благодійність

18 листопада на факультеті іноземної філології відбувся благодійний ярмарок. Зібрані під час заходу кошти призначені на допомогу притулку для собак. Це перша благодійна акція, організована факультетом, метою якої є допомога тваринам.

Ініціатором заходу стала студентка 2 курсу Катерина Крісевич. Зібравши команду, студенти влаштували міні-ярмарок, де були представлені аксесуари ручної роботи, печиво, тістечка та інші солодощі, які продавалися за символічну ціну. Чимало бажаючих придбати гарні браслети, магніти та ласощі зібралось на малій сцені 2 корпусу.
Серед учасників ярмарки був і ректор Запорізького національного університету Микола Фролов, який у цей час проводив екскурсію університетом для представників ОБСЄ.
Ярмарок тривав протягом усього дня, а зібрані кошти, 781 гривня, підуть на придбання ліків та корму для собачого притулку.

Факультет іноземної філології