Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології відвідали міжнародну конференцію

23.11.2015 09:31 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології доцент Лариса Іванова та викладач Марія Кандиба взяли участь у Х-ій міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору», яка проходила протягом 19-21 листопада у м. Києві зі підтримки Ягелонського університету (Польща), Поморської академії (м. Служск, Польща), Гданського університету (м. Гданськ, Польща), Global University (Італія-США) та Центру розвитку дитини і сім'ї "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ".

У рамках конференції відбулася навчально-демонстраційна сесія "Інноваційні методи викладання, навчання, менеджменту: новітні світові практики" та тренінг-марафон "Навчання-Якість-Моніторинг", метою якого було проведення майстер-класів та тренінгових майстерень.
Учасники конференції обговорювали перспективи розвитку вищої освіти в Україні, Європі та світі. Крім того, викладачі навчальних закладів стали учасниками різноманітних тренінгів, майстер-класів, які проводились в незвичному насиченому форматі. Особлива увага була приділена новітнім формам дистанційного та змішаного навчання.
По закінченню роботи конференції учасники отримали міжнародні сертифікати підвищення кваліфікації, а також фахові збірники із особистими науковими працями.

Факультет соціальної педагогіки та психології